FORUM
SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Picgif10

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FORUM
SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Picgif10
FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FORUM



Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

SEX ORAL...SAU MUIE?

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

+5
Felix
Eu
Eliza
evanescent
Thea
9 participanți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

1SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty SEX ORAL...SAU MUIE? Joi Noi 12, 2015 1:26 pm

Cris

avatar
Vizitator

Rezumarea primului mesaj :

De la bun inceput o sa ma scuz pentru vocabularul ceva mai brut dar na, azi am planetele aliniate in unghiuri drepte. Asadar, indiferent de sex, hai sa lasam ipocrizia deoparte si sa trecem la filozofeala subiectului. Se stie, rar veti auzi un barbat spunand ca a facut sex oral, o spune direct, muie. Ipocrizia insa de abia acum incepe. De cele mai multe ori sexul oral e asociat cu dragostea, ca parte componenta a preludiului, postludiului...etc iar muia, cu sexul. Oricum ii spui, este generator de placeri in final.
Si oricat de mult s-ar pune contra puritanii, toata lumea face sex oral. Ca unora nu le place sa faca dar le place sa LI se faca, e alta poveste. Intrebarea mea e simpla si directa: cat de important este intr-o relatie si daca practicati ''sportul'' respectiv din nevoie sau placere!? SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 1486088936


46SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty Re: SEX ORAL...SAU MUIE? Vin Noi 20, 2015 2:49 pm

Butterfly

Butterfly

=)))))))

47SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty Re: SEX ORAL...SAU MUIE? Vin Noi 20, 2015 5:24 pm

Eliza

Eliza
Admin

SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 1439304863 Si, pana la urma de nevoie sau de placere? SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 2384405845

https://citadella.forumgratuit.ro

48SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty Re: SEX ORAL...SAU MUIE? Vin Noi 20, 2015 7:13 pm

mihaela

mihaela

cred ca de nevoie sa iti faca placere SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 567169359

49SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty Re: SEX ORAL...SAU MUIE? Vin Noi 20, 2015 11:42 pm

Thea

Thea

cris a scris:SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 1439304863  O spui atat de subtil ca ma simt ca un bandit!

Piratul din Caraibe SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 3753633880

50SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 Empty Re: SEX ORAL...SAU MUIE? Sam Noi 21, 2015 12:07 am

Thea

Thea

Muiere este un cuvant cu etimologie latina : mulier, mulieris, inseamna femeie, sotie, fiinta de sex feminin, imbracata cu vesmintele moi, albituri.
In limba romana are o nuanta depreciativa, peiorativa.
Mui inseamna fata, gura, obraz, dar si inmuiere ( a inmuia ).
Nu este un cuvant definitoriu al unei actiuni sexuale, dar i se asociaza interpretari .
In sens argotic "a duce cu muia " inseamna " a duce cu vorba".

Cred ca este un cuvant vitregit SEX ORAL...SAU MUIE? - Pagina 4 1144475952

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum