FORUM
BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Picgif10

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FORUM
BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Picgif10
FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FORUM



Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

BANCURI SI GLUME

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

+3
HBB
mihaela
Eliza
7 participanți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 5 din 8]

1BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty BANCURI SI GLUME Joi Aug 06, 2015 12:12 pm

Eliza

Eliza
Admin

Rezumarea primului mesaj :

Sa ne descretim fruntile cu un banc bun si o gluma reusita. Putem sa si comentam. BANCURI SI GLUME - Pagina 5 567169359

BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Papagal



Ultima editare efectuata de catre Eliza in Lun Noi 08, 2021 2:00 pm, editata de 1 ori

https://citadella.forumgratuit.ro

61BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Joi Oct 08, 2015 4:20 pm

Vizitator

avatar
Vizitator

A amanat sentinta BANCURI SI GLUME - Pagina 5 1439304863

62BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Joi Oct 08, 2015 4:58 pm

Thea

Thea

BANCURI SI GLUME - Pagina 5 2472912774 Asteptarile BANCURI SI GLUME - Pagina 5 3753633880

63BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Sam Oct 10, 2015 7:22 pm

Eliza

Eliza
Admin

Un barbat trece intr-o noapte prin parc cand aude o voce de femeie din tufisuri:
- Vrei sa te distrezi? Te costa doar 20 de lei...
Barbatul baga mana in buzunar, vede ca mai are fix 20 de lei, asa ca isi zice: "De ce nu?"
Tocmai cand e pe cale sa o pipaie mai bine pe femeie, un politist isi fixeaza lanterna pe ei.
- Ce se intampla aici? intreaba dur politistul.
- Auzi, nu vrei tu sa ma lasi un pic?, ii raspunde barbatul. Tocmai voiam sa fac sex cu nevasta-mea.
- Scuze, n-am vrut sa deranjez. Nu mi-am dat seama ca e sotia ta.
- Nici eu pana nu ai aprins afurisita aia de lanterna.

BANCURI SI GLUME - Pagina 5 2472912774 Macar au ramas banii in casa. BANCURI SI GLUME - Pagina 5 1439304863

https://citadella.forumgratuit.ro

64BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Sam Oct 10, 2015 7:52 pm

Thea

Thea

În magazin. Vânzătorul zâmbind o întreabă pe o domnișoară:
-Ce dorește domnița?
-Domnița dorește o sticlă de Martini, un bărbat adevărat și sex sălbatic, dar ea a venit după pâine.

65BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Dum Oct 11, 2015 6:30 pm

mihaela

mihaela

Unei tipe foarte frumoase i-a murit sotul. Ajunsa acasa de la cimitir, tipa plange incontinuu alaturi de cel mai bun prieten al raposatului sot. Tipul o i-a in brate sa o consoleze, si intre timp o mangaie, iar la un moment dat tipul, excitat se atinge cu erectia lui de tipa si ii spune:
-Draga mea, asta e viata. Trebuie sa mergem inainte. Acum, daca Ghita, tot s-a dus, hai sa facem si noi ceva, asa in amintirea lui.
Tipa plangand ii spune:
-Nu stiu ce sa zic. Dar daca ma gandesc mai bine, ar fi mai bine sa o fac cu tine decat cu un necunoscut.
Tipul ii da jos rochia, si cand incepe sa ii dea jos si chilotii, tipa il opreste si ii spune:
-Am o rugaminte la tine. Fa-o asa mai… mai incet si mai trist.

66BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Dum Oct 11, 2015 10:12 pm

Thea

Thea

Doua doamne tinere, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa iasa fara soti in oras. Dupa cateva ore petrecute la un bar, pe inserate, se intorc pe jos acasa. La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa.
Cealalta rapunde:
- Si eu la fel! Hai sa intram aici in cimitirul asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni.
- Bine, dar cu ce ne stergem?
- Eu cu chilotii si apoi ii arunc.
- Eu n-am chiloti, dar o sa gasesc o solutie.
A doua zi se intalnesc barbatii.
- Oare unde au fost, mai, nevestele noastre aseara? A mea a venit acasa fara chiloti.
- Tu stai bine. A mea a venit cu o panglica in fund pe care scria “Nu te vom uita niciodata. Fratii Ionescu!”

67BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Lun Oct 12, 2015 12:23 am

Eliza

Eliza
Admin

BANCURI SI GLUME - Pagina 5 2384405845

https://citadella.forumgratuit.ro

68BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Lun Oct 12, 2015 11:33 am

Thea

Thea

Mare placere de la inmormantarea asta n-o sa am! BANCURI SI GLUME - Pagina 5 753285789

69BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Lun Oct 12, 2015 12:53 pm

Eliza

Eliza
Admin

Trei barbati stau de vorba la o bere.
Primul:
- Eu o data pe an imi trimit nevasta la tratament la bai in Grecia. Face acolo tratamente cu namol, cu ape naturale, si se intoarce intinerita, zambeste mai mult, e radioasa! Suntem cei mai fericiti!
Al doilea:
- Eu o data pe an imi trimit nevasta la o statiune din Austria. Face tratamente naturiste, apa de munte, ozon. De fiecare data se intoarce intinerita, stralucitoare, radioasa. Suntem cei mai fericiti!
Vine si randul celui de-al treilea:
- Ma, nu stiu cum e la voi, dar la noi ma culc eu cu nevasta-mea!

https://citadella.forumgratuit.ro

70BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Lun Oct 12, 2015 4:36 pm

Thea

Thea

Un tanar este pe cale să meargă la prima lui întâlnire şi este îngrijorat că nu va avea subiecte de discuţie. Îi cere sfatul lui taică-su. Acestasta îl invata:
– Fiul meu, există trei subiecte care nu dau greş: mâncare, familie şi filozofie.
O oră mai târziu, cu un pahar de suc în faţă, Bulă şi fata se holbează unul la altul fără a spune nimic. Situaţia devine penibilă şi el îşi aduce aminte de sfatul tatălui şi abordează primul subiect:
– Îţi plac cartofii prăjiţi?
Ea răspunde:
– Nu.
Şi tăcerea se aşterne din nou. După câteva minute şi mai inconfortabile, Bulă se gândeşte la sugestia tatălui său şi abordează al doilea punct de pe listă:
– Tu ai cumva un frate?
Din nou, fata răspunde negativ. Şi liniştea devine iarăşi stânjenitoare…
Tanarul joacă ultima carte, filozofia:
– Auzi, dar dacă ai fi avut un frate, i-ar fi plăcut cartofii prăjiţi?

71BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Joi Oct 15, 2015 10:43 pm

Thea

Thea

Ion si Maria ies de la medic.
- Tu Marie - zise Ion, uitandu-se la medicamentele prescrise - bumbii astia i-oi bea, dar cu dopurile astea ce-om face ?
- Ma duc sa-l mai intreb odata pe domnu` doftor.
- Nu te duce ca s-a supara.
Maria intra si se intoarce repede.
- A zis sa ti le bagi in fund.
- Vezi. Ti-am zis ca s-a supara.

72BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Vin Oct 16, 2015 11:17 pm

Thea

Thea

Un tip suna la poarta unei case. Un caine se ridica in doua picioare pe gard si-i spune linistit :
- Stapanul meu nu e acasa.
Tipul lesina de spaima. Cand isi revine, il intreaba pe caine:
- Daca esti caine, de ce nu latri ?
- Nu am vrut sa te sperii. BANCURI SI GLUME - Pagina 5 567169359

73BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Sam Oct 17, 2015 12:53 pm

Oarecare

Oarecare

La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.

74BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Sam Oct 17, 2015 12:58 pm

Eliza

Eliza
Admin

BANCURI SI GLUME - Pagina 5 1439304863 Tare !

https://citadella.forumgratuit.ro

75BANCURI SI GLUME - Pagina 5 Empty Re: BANCURI SI GLUME Sam Oct 17, 2015 1:16 pm

Oarecare

Oarecare

Deloc, am vrut sa fie fara sex, atat BANCURI SI GLUME - Pagina 5 1643185034

Continut sponsorizat



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 5 din 8]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum