FORUM
LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Picgif10

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FORUM
LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Picgif10
FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FORUM



Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

+6
Eliza
igivan
Butterfly
DAMON
DarkDemonn
HBB
10 participanți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

1LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Vin Aug 28, 2015 9:32 am

Eliza

Eliza
Admin

Rezumarea primului mesaj :

In ultimul timp si femeia foloseste cuvinte dezbracate, cam peste tot, desi singurul loc unde majoritatea barbatilor adora femeia vulgara este in pat (fortat spus ca acum incercam peste tot)

Ce parere aveti voi si nu ma refer doar la barbati, când nu este elegant să fie folosit un limbaj deplasat de catre o lady?

https://citadella.forumgratuit.ro

31LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Vin Aug 28, 2015 7:48 pm

mihaela

mihaela

DarkDemonn a scris:Dupa cum ziceam fetelor.Depinde de circumstante.Perfect nu e nimeni,doar diferit
Așa e..urăsc pe cei ce se dau perfecti și judeca pe unii pe alți încercând să vadă gunoiul din ochii celorlalți dar bârnă din ochii lor nu..

32LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Aug 29, 2015 9:06 am

Eliza

Eliza
Admin

Ideal si teoretic nu ar trebui sa fim vulgare, practic ne mai scapa cate un porumbel din gura si cred ca depinde in mare masura de educatia primita acasa in primul rand. In concluzie singurul loc unde ni se accepta vulgaritatea ba chiar ceruta uneori si suntem adorate pentru asta, este intimitatea.

https://citadella.forumgratuit.ro

33LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Aug 29, 2015 9:59 am

igivan

igivan

Admin a scris:In ultimul timp si femeia foloseste cuvinte dezbracate, cam peste tot, desi singurul loc unde majoritatea barbatilor adora femeia vulgara este in pat (fortat spus ca acum incercam peste tot)

Ce parere aveti voi si nu ma refer doar la barbati, când nu este elegant să fie folosit un limbaj deplasat de catre o lady?

loady sau barbati, daca auzi pe strada: baga-mi-as ....si scotea-mi-as...tot este deranjant.

34LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Aug 29, 2015 10:14 am

Eliza

Eliza
Admin

Asa este, pe strada si in general in societate este deranjant atat la barbati cat si la femei, dar exista vreo situatie cand ti-ar place ca femeia sa vorbeasca nu neaparat cu injuraturi ci mai colorat, mai popular, ca sa zic asa?

https://citadella.forumgratuit.ro

35LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Aug 29, 2015 10:24 am

Cris

avatar
Vizitator

Nu-mi plac femeile vulgare. Iar in intimitate, schimbul de replici cu accente sexuale, moderat, nu-l consider o vulgaritate. Sa-mi bag, sa-mi scot, sa te mut sau sa te foot spus in societate de o femeie nu face decat sa-i dea nota caracterului si educatiei. Scuzele pe care le gasesc unii sunt de fapt pretexte, au impresia ca o femeie vulgara este mai disponibila si asta ii intarata si ii excita.

36LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Joi Oct 22, 2015 5:49 pm

Thea

Thea

Sunt de acord cu Cris.

37LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Oct 24, 2015 8:06 pm

Thea

Thea

O femeie scurtcircuiteaza logica masculina. Ea creeaza evenimente care infrumuseteaza viata.

38LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Oct 24, 2015 8:13 pm

Cris

avatar
Vizitator

Cine este respectiva? LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 1643185034

39LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Sam Oct 24, 2015 8:44 pm

Thea

Thea

Inchide ochii si vezi cine apare. LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 3753633880
Sta impregnata pe retina, criminala LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 567169359

40LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Oct 25, 2015 9:18 pm

Thea

Thea

Azi am folosit cateva expresii explozive, in conversatia cu o doamna.
Adica, mi-am permis sa folosesc tot arsenalul.
Am ezitat putin, inainte, nu m-am simtit ofensata, desi ea a fost ofensatoare, fara sa ma cunoasca.
Era vorba de un nou asteroid ce va lovi pamantul, iar eu am zis linistita: Sa vina.
La care ea, mi-a sugerat sa ma spanzur daca vreau sa mor, si mi-a mai aruncat o privire dezgustata, si mi-a zis: Proasta !
Mi-a venit sa zambesc, ba chiar am ras, si am zis, ii dau pace; apoi m-am gandit, intotdeauna las pe toti ofensatorii sa se simta impliniti. M-am gandit un pic, apoi am inceput sa-i recit un text, in care am inclus cuvinte demoralizatoare, si in ultima parte am amenintat-o linistita, si i-am zambit larg.
Nu a fost deloc vulgar, nu am de gand sa folosesc limbajul de mahala, dar exista un stil ardelenesc de a injura in fraze lungi si descriptive, de ti-e mai mare dragul sa asculti pe cineva priceput in aceasta arta.
Am invatat asta de la un prozator, care el insusi avea un stil de te lua valul cand il citeai, si isi dadea drumul uneori, cand ii veneau muzele.
Ii multumesc lui azi, pentru ca m-a invatat sensul cuvintelor de ocara asezate intr-o fraza elegant construita. LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 567169359 LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 381793374

41LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Noi 01, 2015 10:44 am

Eliza

Eliza
Admin

No, pai injura-ne, daca poate suporta "hartia alba a forumului" LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 1439304863

https://citadella.forumgratuit.ro

42LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Noi 01, 2015 11:15 am

mihaela

mihaela

Chiar asa,pe noi nu ne invata...!?

43LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Noi 01, 2015 1:46 pm

Thea

Thea

LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 567169359 Imi place de voi asa cum sunteti. Nu-mi doresc sa schimb pe nimeni, nici n-as vrea sa-mi preia stilul cineva. Nu ma incadrez in nici un prototip ce ar merita urmat LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 2472912774

44LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Noi 01, 2015 2:04 pm

Eliza

Eliza
Admin

LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 1439304863 E cu beep inseamna.

https://citadella.forumgratuit.ro

45LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 Empty Re: LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR Dum Noi 01, 2015 2:16 pm

Thea

Thea

LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 3753633880 LIMBAJUL CURAT/MURDAR AL FEMEILOR - Pagina 3 2472912774

Continut sponsorizat



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum